Аденома передміхурової залози

Аденома (гіперплазія) передміхурової залози є одним з найбільш розповсюджених діагнозів серед чоловіків вікової категорії 50+, що звертаються до уролога.

Поступово розростаючись, внутрішня частина передміхурової залози здавлює сечовивідний канал, приводячи до часткової чи повної неможливості спорожнення сечового міхура.

Метою операції є видалення частини сечового міхура, що розрослася, та відновлення відтоку сечі. При об’ємі передміхурової залози до 120 куб. см ми застосовуємо ендоскопічний метод лікування – біполярну трансуретральну резекцію (ТУР), яка, на відміну від більш старої (монополярної) технології, є більш ефективною та позбавлена низки негативних наслідків, таких як ТУР-синдром, контактні опіки, вплив на роботу кардіостимуляторів.

Для пацієнтів з більшим об’ємом передміхурової залози (більше 120 куб. см) ми надаємо можливість проведення робот-асистованої операції, яка є альтернативою видалення передміхурової залози відкритим методом.

Використання робота дає можливість знизити об’єм крововтрати, випадків нетримання сечі, виникнення стриктур (рубцевих звужень), суттєво полегшує перебіг післяопераційного періоду (мінімалізація больових відчуттів, рання активізація, раннє повернення до повсякденної активності).

*  результати лікування індивідуальні та залежать від особливостей організму кожного пацієнта.

Copyright © 2022 IRIMI Group

Scroll Up