Операції на шийці матки та піхві

Пологи, тяжкі фізичні навантаження або генетична схильність можуть призвести до порушень анатомічного положення жіночих статевих органів. 

В цьому випадку, саме хірургічна операція допоможе усунути проблему та значно покращити повсякденне та інтимне життя жінки.

Естетична та вагінальна хірургія

Багато жінок зазнають дискомфорту в повсякденному житті й навіть відчувають соціальну дезадаптацію, не підозрюючи, що їхні проблеми вже давно вирішуються за допомогою вагінальної та естетичної хірургії.

Вагінальна хірургія дає змогу відновити нормальну функцію тазових органів жінки та покращити якість її статевого і соціального життя. Такі операції проводяться як за медичними, так і за естетичними показаннями (наприклад, за слабкої вираженості симптомів або при дискомфорті під час статевого акту) і за бажанням жінки.

У середньому після вагінальних операцій пацієнтка проводить у клініці від декількох годин (при малих операціях), до двох-трьох днів. Однак, для повноцінного загоєння тканин, після більшості операцій рекомендовано утримуватися від фізичних навантажень, статевого життя та купання у відкритих водоймах від 2 тижнів до 2 місяців.

Метою хірургічного лікування може бути, як усунення порушення анатомічного положення матки та стінок піхви та усунення функціональних порушень у роботі суміжних тазових органів, так і естетичний ефект.

Також, піхвовим доступом у нашому хірургічному центрі виконуються операції при елонгації шийки матки та гіпертрофії шийки матки.

Опущення тазових органів

У порівнянні з іншими методами, хірургічне лікування на сьогодні є найефективнішим у лікуванні тазового пролапсу.

Також дуже важливий індивідуальний підхід — при кожному варіанті опущення тазових органів ми підбираємо тип операції залежно від виду порушень, ступеня їх вираженості та репродуктивних планів жінки.

Основними причинами тазового пролапсу є недостатність сполучної тканини та травми зв’язкового апарату під час пологів. Також роль у формуванні цього захворювання відіграють надмірні фізичні навантаження, хронічні запори, деякі хронічні захворювання легень (через підвищення тиску в черевній порожнині), спадкове порушення синтезу гормонів і нестача естрогену в організмі жінки.

Передня та задня пластика стінок піхви

Операції естетичного характеру — лабіопластика (корекція форми статевих губ), гіменопластика (відновлення цілісності дівочої пліви).

Піхвова екстирпація із пластикою стінок піхви

Промонтофіксація вагінальним доступом без сітки — перевагою такої операції є відсутність сітчастого імпланту — це відповідає міжнародним вимогам і знижує ризики ускладнень.

Лікування патології шийки матки

Лікування патології шийки матки — радіохвильова конізація або радіохвильова деструкція.

Деструкція проводиться при рецидивуючій дисплазії шийки матки, за винятком тяжкої дисплазії.

Конізація шийки матки проводиться в разі, коли наявна важка дисплазія шийки або рубцева деформація шийки в поєднанні з її дисплазією.

Наші спеціалісти проводять конізацію в оптимальному обсязі, видаляючи тільки уражені тканини шийки, але при цьому максимально зберігаючи її цілісність для подальшого нормального перебігу вагітності.

При цьому, при ураженні шийки матки, пов’язаному з вірусом папіломи людини (ВПЛ), конізація є як лікувальною, так і діагностичною процедурою, оскільки вона дозволяє визначити глибину ураження строми шийки матки.

Варто додати, що після будь-якої операції, що проводиться в нашому хірургічному центрі, ми проводимо обов’язкове гістологічне дослідження видалених або отриманих у результаті біопсії тканин, що дозволяє не тільки правильно призначити подальше лікування, але і вчасно виявити злоякісну патологію органу.

Операції на бартоліновій залозі

Бартолінова залоза — це залоза, що розташована з обох боків від входу в піхву, між великими та малими статевими губами. Основна функція бартолінових залоз — це підтримання нормальної вологості слизової оболонки піхви. Секрет, що виділяється залозою, грає важливу роль під час статевого акту.

Найчастіші хірургічні патології бартолінової залози — це кіста бартолінової залози та абсцес бартолінової залози.

Кіста бартолінової залози виникає через закупорку вихідної протоки, що перешкоджає виходу секрету назовні і спричиняє його скупчення в порожнині протоки, що згодом організується в кісту.

Для лікування цього захворювання ми застосовуємо методику марсупіалізації — підшивання внутрішньої поверхні кісти до отвору вихідної протоки — це дозволяє зберегти саму залозу та вберегти жінку від рецидивів у майбутньому. Дана операція виконується в холодний період, коли відсутня активне запалення навколо залози, щоби забезпечити повноцінне загоєння тканин.

Абсцесс бартолінової залози

У деяких випадках, при розвитку інфекційного запалення в ділянці статевих органів або сечовидільної системи, може формуватися абсцес бартолінової залози — обмежена порожнина з гнійним вмістом.

При такому діагнозі проводиться комбінована терапія — розтин та дренування абсцесу, а також антибактеріальна та протизапальна терапія.

Пологи, тяжкі фізичні навантаження або генетична схильність можуть призвести до порушень анатомічного положення жіночих статевих органів. 

В цьому випадку, саме хірургічна операція допоможе усунути проблему та значно покращити повсякденне та інтимне життя жінки.

*  результати лікування індивідуальні та залежать від особливостей організму кожного пацієнта.

Copyright © 2022 IRIMI Group

Scroll Up