Травматологія

Команда хірургів ортопед-травматологічного підрозділу IRIMI Group виконує всі види операцій патології опорно-рухового апарату, використовуючи обладнання експертного класу, свої знання та навички, отримані на численних стажуваннях, майтер-класах і конференціях в Україні та за її межами (Австрія, Німеччина, Швейцарія, Бельгія, Латвія, Португалія, США, Беларусь та ін.)

Наші ортопед-травматологи є не тільки чудовими практикуючими лікарями, але й активно приймають участь у науковій роботі цього направлення та є авторами і соавторами безлічі наукових робіт і патентів, впроваджуючи в своїй роботі інновації та досягнення світової хірургії.

Про це каже наступне:

Ендопротезування тазостегнового, колінного, плечового суглобів – більше 300 операцій на рік у співпраці зі світовими брендами-виробниками ендопротезів;

Артроскопія колінного, тазостегнового, плечового, гомілковостопного суглоба на обладнанні Karl Storz, Arthrex;

Остеосинтез (накістковий, внутрішньокістковий, позавогнищевий) з застосуванням імплантів найвищої якості, сертифікованих не тільки в Україні, але й за кордоном;

Хірургічне лікування та корекція вроджених та набутих деформацій кінцівок, захворювань опорно-рухового апарату та багато іншого – загалом, більше 500 операцій на рік.

Окремо хотілось би відзначити, що у роботі ортопеда дуже важлива передопераційна підготовка, адже ми виправляємо вроджені та набуті деформації кінцівок. Саме тому ми застосовуємо нову технологію – рatient specific instrumentation (PSI).

PSI – це нова технологія створення переопераційного зображення коліна для оцінки загального стану кінцівки за допомогою комп’ютерної томографії (КТ) або магнітно-резонансної томографії (МРТ).

В результаті ми отримуємо ідеальну тривимірну (3D) модель кінцівки. За допомогою комп’ютерного програмного забезпечення, зберігаючи анатомічні особливості пацієента, створюється тривимірна індивідуальна модель (шаблон) стегнового та великогомілкового компонентів ендопротезу оптимальних розмірів. У свою чергу, це скорочує час операції на 30-40 хвилин, зменшує час перебування пацієнта в наркозі, в рази зменшує операційну крововтрату та скорочує терміни фізичної реабілітації.

Операція – це перший крок до вирішення проблеми. Далі йде реабілітація і динамічне спостереження, яке наші лікарі забезпечують на такому ж високому рівні.

Сучасні технології та досвід наших лікарів, дозволяє нам проводити такі об’ємні операції, як відновлення розірваних зв’язок плечового суглоба – ендоскопічним методом, без розрізу тканин суглоба. 

Завдяки цьому наші пацієнти швидше відновлюються після травми та повертаються до повсякденного життя. 

До того ж, ми постійно слідкуємо за появою новітніх технологій, що роблять лікування ще більш ефективним та впроваждуємо їх в нашому центрі. Одна з останніх таких технологій – система Orthopilot від компанії Aesculap, що використовує інфрачервоні датчики, закріплені біля зони ендопротезування, для компьютерного контролю точності постановки протезу в реальному часі.

Лікарі ортопеди-травматологи IRIMI Group:

Титарчук Ростислав Вадимович

Титарчук Ростислав Вадимович

Лікар ортопед-травматолог, фахівець у сфері артроскопії та ендопротезування суглобів

Кудин Станислав Вадимович

Кудін Станіслав Вадимович

Лікар ортопед-травматолог

Головаха Максим Леонидович

Головаха Максим Леонідович

Професор, ортопед-травматолог

Кириченко Вадим Юрьевич

Кириченко Вадим Юрійович

Лікар ортопед-травматолог, кандидат медичних наук

Які операції ми проводимо?

В нашому відділенні виконуються операції з ендопротезування суглобів будь-якої складності, остеосинтез, артроскопії, хірургічне лікування і корекція вроджених і набутих деформацій кінцівок, захворювань опорно-рухового апарату та багато інших операцій , загалом - більше 500 видів оперативних втручань.

*  результати лікування індивідуальні та залежать від особливостей організму кожного пацієнта.

Copyright © 2022 IRIMI Group

Scroll Up