Зателефонуйте нам!

Травматологія

Команда хірургів ортопед-травматологічного підрозділу IRIMI Group виконує всі види операцій патології опорно-рухового апарату, використовуючи обладнання експертного класу, свої знання та навички, отримані на численних стажуваннях, майтер-класах і конференціях в Україні та за її межами (Австрія, Німеччина, Швейцарія, Бельгія, Латвія, Португалія, США, Беларусь та ін.)

Наші ортопед-травматологи є не тільки чудовими практикуючими лікарями, але й активно приймають участь у науковій роботі цього направлення та є авторами і соавторами безлічі наукових робіт і патентів, впроваджуючи в своїй роботі інновації та досягнення світової хірургії.

Про це каже наступне:

Ендопротезування тазостегнового, колінного, плечового суглобів – більше 300 операцій на рік у співпраці зі світовими брендами-виробниками ендопротезів;

Артроскопія колінного, тазостегнового, плечового, гомілковостопного суглоба на обладнанні Karl Storz, Arthrex;

Остеосинтез (накістковий, внутрішньокістковий, позавогнищевий) з застосуванням імплантів найвищої якості, сертифікованих не тільки в Україні, але й за кордоном;

Хірургічне лікування та корекція вроджених та набутих деформацій кінцівок, захворювань опорно-рухового апарату та багато іншого – загалом, більше 500 операцій на рік.

Окремо хотілось би відзначити, що у роботі ортопеда дуже важлива передопераційна підготовка, адже ми виправляємо вроджені та набуті деформації кінцівок. Саме тому ми застосовуємо нову технологію – рatient specific instrumentation (PSI).

PSI – це нова технологія створення переопераційного зображення коліна для оцінки загального стану кінцівки за допомогою комп’ютерної томографії (КТ) або магнітно-резонансної томографії (МРТ).

В результаті ми отримуємо ідеальну тривимірну (3D) модель кінцівки. За допомогою комп’ютерного програмного забезпечення, зберігаючи анатомічні особливості пацієента, створюється тривимірна індивідуальна модель (шаблон) стегнового та великогомілкового компонентів ендопротезу оптимальних розмірів. У свою чергу, це скорочує час операції на 30-40 хвилин, зменшує час перебування пацієнта в наркозі, в рази зменшує операційну крововтрату та скорочує терміни фізичної реабілітації.

Операція – це перший крок до вирішення проблеми. Далі йде реабілітація і динамічне спостереження, яке наші лікарі забезпечують на такому ж високому рівні.

Лікарі ортопеди-травматологи IRIMI Group:

Титарчук Ростислав Вадимович

Титарчук Ростислав Вадимович

Лікар ортопед-травматолог, фахівець у сфері артроскопії та ендопротезування суглобів

Кудин Станислав Вадимович

Кудін Станіслав Вадимович

Лікар ортопед-травматолог

Головаха Максим Леонидович

Головаха Максим Леонідович

Професор, ортопед-травматолог

Кириченко Вадим Юрьевич

Кириченко Вадим Юрійович

Лікар ортопед-травматолог, кандидат медичних наук

Які операції ми проводимо?

В нашому відділенні виконуються операції з ендопротезування суглобів будь-якої складності, остеосинтез, артроскопії, хірургічне лікування і корекція вроджених і набутих деформацій кінцівок, захворювань опорно-рухового апарату та багато інших операцій , загалом - більше 500 видів оперативних втручань.

*  результати лікування індивідуальні та залежать від особливостей організму кожного пацієнта.

Copyright © 2021 IRIMI Group

Scroll Up