Хірургія кисті

Напрямок хірургії кисті та мікрохірургії верхньої кінцівки IRIMI Group виконує повний спектр операцій з застосуванням мікрохірургічної техніки.

Пріоритетом нашої роботи є застосування найбільш передових і, що дуже важливо, найбільш раціональних методик, що дозволяють досягти найкращого результату у найкоротший термін.

Клініка володіє всім необхідним арсеналом сучасних лікувально-діагностичних заходів і методик лікування для надання висококваліфікованої допомоги.

Під керівництвом проф. Головахи М.Л. у нашому відділенні працюють спеціалісти, які мають великий професіональний досвід у цій області – доктор і кандидат медичних наук, лікарі вищої кваліфікаційної категорії, що проходили регулярні стажування в провідних спеціалізованих клініках Ізраїлю (Ієрусалим, клініка Haddasah), Відня (Віденська приватна клініка, проф. Robert Schmihammer) та Туреччини (Істамбул, клініка Memorial проф. Mehmet Alp).

Основні напрямки нашої лікувальної діяльності:

У відділенні хірургії кисті виконуються всі види оперативних втручань на структурах кисті і перепліччя, від простих операцій до втручань професійного рівня.

Лікарі відділення хірургії кисті в IRIMI Group:

Кириченко Вадим Юрьевич

Кириченко Вадим Юрійович

Лікар ортопед-травматолог, кандидат медичних наук

Головаха Максим Леонидович

Головаха Максим Леонідович

Професор, ортопед-травматолог

*  результати лікування індивідуальні та залежать від особливостей організму кожного пацієнта.

Copyright © 2022 IRIMI Group

Scroll Up