Пластична і реконструктивна хірургія

Хірурги напрямку пластичної та реконструктивної хірургії IRIMI Group – це злагоджена команда фахівців, що пройшли стажування в провідних клініках Іспанії, Німеччини та Італії. Наші спеціалісти є учасниками та доповідачами на міжнародних конференціях і приймають участь в міжнародних дослідженнях, що публікуються в авторитетному виданні The Lancet. Щорічно виконується декілька сотень оперативних втручань на молочній залозі, тілі та обличчі.

Особливе місце в роботі департаменту займає хірургія молочної залози. Тут представлений весь спектр оперативних утручань, включаючи естетичну, онкопластичну та реконструктивну хірургію. Всі операції виконуються з застосуванням сучасного обладнання, наприклад – ICG-камери, що дозволяє виконувати біопсію сторожового вузла та візуально оцінювати перфузію тканин.

У співпраці з світовими виробниками імплантатів для молочних залоз, ми пропонуємо нашим пацієнткам тільки найкраще та надійніше вирішення естетичних і онкологічних проблем.

Завдяки мультидисциплінарній команді, ми пропонуємо нашим пацієнтам комбінацію з різних видів естетичних операцій на тілі та обличчі, які можливо виконати під час одного наркозу, що несумнівно є конкурентною перевагою. Цей підхід дає змогу вкоротити період реабілітації, зменшити стрес та фінансові витрати пацієнта.

До того ж, наш дбайливий персонал оточує пацієнта від моменту первинної консультації до повної реабілітації.

Пластичні і реконструктивні хірурги IRIMI Group:

Перепелица Екатерина Александровна

Перепелиця Катерина Олександрівна

Пластичний і реконструктивний хірург, онкохірург, хірург-мамолог

Незамай Вячеслав Александрович

Незамай В'ячеслав Олександрович

Лікар-хірург, онкохірург, реконструктивний хірург

Які операції ми проводимо?

У нашому відділенні виконуються пластичні і реконструктивні операції всіх рівнів складності на різних анатомічних ділянках.

*  результати лікування індивідуальні та залежать від особливостей організму кожного пацієнта.

Copyright © 2022 IRIMI Group

Scroll Up