Чому саме IRIMI Group?

Хірургічний центр IRIMI Group створений чотирма лікарями-професіоналами, які мають більше 25 років стажу. Вони об‘єднали накопичений досвід, щоб створити в Дніпрі високотехнологічний хірургічний центр і пришвидшити розвиток медицини майбутнього в Україні.

В IRIMI Group ви отримуєте допомогу від досвідчених фахівців, які проведуть всі необхідні дослідження, виявлять проблему та призначать оптимальне лікування, яке допоможе відновити та зберегти ваше здоров‘я.
Наша операційна оснащена найсучаснішим обладнанням, за допомогою якого ми проводимо лапароскопічні та роботасистовані операції будь-якої складності.

Кращі хірурги та кращі технології – запорука найкращого результату.

IRIMI Group включає в себе три важливі складові, завдяки яким ми успішно проводимо більш, ніж 1300 операцій на рік і маємо загальний досвід більше 30000 оперативних втручань:

Хирург за работой

Ми безперервно розвиваємося, наші хірурги регулярно виступають на найбільших міжнародних конференціях і з‘їздах, вдосконалюючи свої знання та обмінюючись досвідом з колегами з усього світу.

У нас ви знайдете найкраще поєднання знань, досвіду та висококласного обладнання для турботи про ваше здоров‘я!

Справжні професіонали, відомі в Україні і за її межами

Новітнє медичне обладнання експертного класу

Злагоджена спільна робота медичного персоналу на всіх рівнях і співпраця з колегами суміжних спеціальностей.

Робот-хірург Da Vinci

Операционная оснащенная роботомРоботизований комплекс Da Vinci – це передова технологія в хірургії. Вона вже 15 років активно та успішно застосовується у всьому світі, а тепер її переваги можуть оцінити також пацієнти нашої клініки.

Роботизовані системи є розширенням фізичних можливостей хірурга, надаючи йому додаткові ступені свободи руху, що необхідні для доступу до тих частин тіла, які були б недосяжні при звичайній лапароскопії чи відкритій операції. Окрім цього, роботична система усуває тремор рук хірурга при довготривалих операціях і значно покращує візуалізацію операційного поля під час операції.

Завдяки цим перевагам, застосування роботичної системи зменшує час оперативного втручання та значно покращує збереження тканей під час операції та якість життя після неї.

Слід зазначити, що робот Da Vinci не проводить операції самостійно.

При застосуванні такої системи, хірург оперує, сидячи за пультом управління. Він бачить об’ємне 3D зображення в десяти-п’ятнадцятикратному збільшенні та керує роботом за допомогою спеціальних маніпуляторів, що передають рухи пальців хірурга на кінцівки робота. Таких «кінцівок» у Da Vinci чотири, і всі вони можуть обертатися майже на 360 градусів.

Роботична хірургія – це 7 площин руху хірургічних інструментів, що дозволяє хірургу з максимальною точністю зберігати нервові волокна і кровоносні судини. У чоловіків це дозволяє зберегти еректильну функцію і утримання сечі; у жінок – зберегти нормальні функції тазових органів, чутливість, секреторну функцію залоз, що зволожують піхву, іннервацію сечового міхура. При оперативних втручаннях на кишківнику – дозволяє зберегти функцію зовнішнього та внутрішнього сфінктерів прямої кишки.
Робот, яким керує хірург – це інструмент, що багаторазово підвищує можливості лікаря, «покращує» його зір, збільшує точність рухів і дозволяє оперувати в найнедоступніших ділянках людського тіла, завдяки можливості вигину голівки інструменту під різноманітними кутами.

Ми пройшли багаторічний шлях здобуття та вдосконалення своїх навичок у відкритій та лапароскопічній хірургії. Переходу до робот-асистованої хірургії передував довгий період тренувань і стажувань хірургів в Європейських тренінг-центрах і клініках.
На сьогоднішній день ми виконуємо складні оперативні втручання за допомогою Da Vinci у п’яти хірургічних напрямках: урологія, гінекологія, загальна хірургія, онкохірургія, а також – реконструктивна хірургія та мамологія.

Наші партнери:

Карл Шторц логотип
Медикал Плаза логотип

*  результати лікування індивідуальні та залежать від особливостей організму кожного пацієнта.

Copyright © 2022 IRIMI Group

Scroll Up