Роботична хірургія

Сучасна медична допомога базується на застосуванні нових високотехнологічних методів лікування з гарантованою ефективністю, серед яких одне з головних місць займає роботична хірургія.

Хірурги IRIMI Group, разом з нашим партнером – медичним центром “Medical Plaza”, проводять операції в декількох хірургічних напрямках з застосуванням роботизованого комплексу Da Vinci Surgical System.

Роботизований комплекс Da Vinci – це передова технологія в області хірургії. Слід зазначити, що система Da Vinci не проводить операції самостійно. Робот, яким керує хірург – це інструмент, що у багато разів підвищує можливості лікаря, «покращує» його зір, збільшує точність рухів і дозволяє оперувати в найнедоступніших ділянках людського тіла, завдяки можливості вигину голівки інструменту під різноманітними кутами. При використанні цієї системи, хірург проводить операцію, сидячи за пультом управління роботом. Він бачить об’ємне 3D зображення в десяти-п’ятнадцятикратному збільшенні та керує роботом за допомогою маніпуляторів, що передають інструментам мінімальні рухи його пальців. Робочих «кінцівки» у робота цілих чотири, до того ж всі вони можуть обертатися майже на 360 градусів.

Роботична хірургія – це 7 площин руху хірургічних інструментів, що дозволяє хірургу з максимальною точністю зберігати нервові волокна і кровоносні судини. У чоловіків це дозволяє зберегти еректильну функцію і утримання сечі; у жінок – зберегти нормальні функції тазових органів, чутливість, секреторну функцію залоз, що зволожують піхву, іннервацію сечового міхура. При оперативних втручаннях на кишківнику – дозволяє зберегти функцію зовнішнього та внутрішнього сфінктерів прямої кишки.

Комплекс Da Vinci вже 15 років активно та успішно застосовується у всьому світі для виконання складних хірургічних операцій в абдомінальній хірургії, урології, гінекології та мамології.

Фахівці IRIMI Group, що проводять операції за допомогою Da Vinci:

Наші спеціалісти пройшли багаторічний шлях здобуття та вдосконалення своїх навичок у відкритій та лапароскопічній хірургії. На сьогоднішній день вони виконують складні оперативні втручання за своїми хірургічними напрямками. Переходу до робот-асистованої  хірургії передував довгий період тренувань і стажувань хірургів в європейських тренінг-центрах і клініках.

Молчанов Роберт Николаевич

Молчанов Роберт Миколайович

Лікар-уролог, доктор медичних наук, професор

Мочайло Сергей Владимирович

Мочайло Сергій Володимирович

Лікар акушер-гінеколог вищої категорії, онкогінеколог

Савенков Дмитрий Юрьевич

Савенков Дмитро Юрійович

Лікар-онкохірург вищої категорії

Які операції ми проводимо?

Нижче приведений список операцій, які на даний момент виконуються в IRIMI Group з застосуванням роботичної системи Da Vinci.

Радикальна простатектомія >>
– Радикальна цистектомія за Штудером
– Радикальна цистектомія за Брікером
– Резекція нирки
– Нефректомія

– Видалення вогнищ глибокого ендометріозу
– Урогенітальні нориці
– Гістеректомія з лімфаденектомією

– Резекція різних відділів кишківника
– Резекця хвоста підшлункової залози

*  результати лікування індивідуальні та залежать від особливостей організму кожного пацієнта.

Copyright © 2022 IRIMI Group

Scroll Up