Рак передміхурової залози

Рак передміхурової залози – захворювання, яке частіше зустрічається у чоловіків старше 50 років, проте за останні роки також відмічається тенденція до «омолодження» РПЗ. Близько 5% пацієнтів прооперовані в віці 40-50 років. Для раннього виявлення РПЗ дуже важливим є щорічне визначення рівня ПСА (простатспецифічного антигену) у крові. Підвищення рівня цього маркеру може вказувати на наявність раку передміхурової залози. Найбільш ефективним методом лікування раку передміхурової залози є робот-асистована радикальна простатектомія з використанням роботичної системи Da Vinci. Роботизована система Da Vinci надає хірургу і пацієнту значні переваги за рахунок більш швидкого післяопераційного відновлення, адже вони дозволяють максимально зберегти судини та нерви, що виконують важливі функції в чоловічому організмі. Найбільш важливим є збереження функції утримання сечі та еректильної функції. Саме тому 90% усіх радикальних простатектомій в світі виконується саме за допомогою роботизованих систем Da Vinci. Ми доповнюємо робот-асистовану простатектомію спеціально розробленим та впровадженим сумісно з австрійськими колегами методом видалення лімфатичних вузлів з використанням флуоресцентного барвника індоцианіна зеленого (ICG-методика). Це дозволяє точно виявляти сторожеві лімфовузли, в які в першу чергу метастазує пухлина передміхурової залози, а також візуалізувати нервово-судинні пучки, які важливо зберегти для збереження чоловічої потенції. Наша медична команда IRIMI Group працює на базі клініки Medical Plaza під керівництвом професора Молчанова Р.М., який має багаторічний досвід у виконанні цього оперативного втручання: з 2004 року – відкритим, з 2010 – лапароскопічним, а з недавнього часу – роботасистованим методом. Використання роботизованої системи Da Vinci дозволяє поєднати переваги лапароскопії з делікатним та мікроскопічно точним впливом на тканини, що суттєво підвищує функціональний ефект від операції.

Рак передміхурової залози – захворювання, яке частіше зустрічається у чоловіків старше 50 років, проте за останні роки також відмічається тенденція до «омолодження» РПЗ.

Близько 5% пацієнтів прооперовані в віці 40-50 років. Для раннього виявлення РПЗ дуже важливим є щорічне визначення рівня ПСА (простатспецифічного антигену) у крові. Підвищення рівня цього маркеру може вказувати на наявність раку передміхурової залози.

Найбільш ефективним методом лікування раку передміхурової залози є робот-асистована радикальна простатектомія з використанням роботичної системи Da Vinci.

Роботизована система Da Vinci надає хірургу і пацієнту значні переваги за рахунок більш швидкого післяопераційного відновлення, адже вони дозволяють максимально зберегти судини та нерви, що виконують важливі функції в чоловічому організмі. Найбільш важливим є збереження функції утримання сечі та еректильної функції.

Саме тому 90% усіх радикальних простатектомій в світі виконується саме за допомогою роботизованих систем Da Vinci.

Ми доповнюємо робот-асистовану простатектомію спеціально розробленим та впровадженим сумісно з австрійськими колегами методом видалення лімфатичних вузлів з використанням флуоресцентного барвника індоцианіна зеленого (ICG-методика).

Це дозволяє точно виявляти сторожеві лімфовузли, в які в першу чергу метастазує пухлина передміхурової залози, а також візуалізувати нервово-судинні пучки, які важливо зберегти для збереження чоловічої потенції.

Наша медична команда IRIMI Group працює на базі клініки Medical Plaza під керівництвом професора Молчанова Р.М., який має багаторічний досвід у виконанні цього оперативного втручання: з 2004 року – відкритим, з 2010 – лапароскопічним, а з недавнього часу – роботасистованим методом. Використання роботизованої системи Da Vinci дозволяє поєднати переваги лапароскопії з делікатним та мікроскопічно точним впливом на тканини, що суттєво підвищує функціональний ефект від операції.

*  результати лікування індивідуальні та залежать від особливостей організму кожного пацієнта.

Copyright © 2022 IRIMI Group

Scroll Up