Радикальна цистектомія

Радикальна цистектомія є основним методом лікування інвазивного раку сечового міхура.
Зазвичай ця операція виконується відкритим доступом, який є травматичним i пов’язаний із ризиками для пацієнта, як під час оперативного втручання, так і в післяопераційному періоді.
 
Важливий етап операції – відведення сечі після видалення сечового міхура. Iснує 2 варіанти: перший – відтворення резервуару для сечi з частини кишечника і другий – виведення сечоводів назовні шляхом підшивання до шкіри, чи у відрізок тонкої кишки, один кінець якої виведений на поверхню шкіри черевної стінки.
 
Лапароскопічна технологія дозволила зменшити травматичність утручання, але через складнiсть та багатоетапнiсть такої операцiї, цей метод не зазнав широкого розповсюдження.
 
Поява робота Da Vinci змінила підхід до даної операції. Тепер цей метод підходить майже всім нашим пацієнтам, бо є не тільки менш травматичним, але й дозволяє досягати високої точності поєднання тканин при формуванні резервуара (нового сечового міхура) і відновлення цілісності кишечника. Це стало можливим завдяки збільшенню зображення до майже мікроскопічного рівня, що дозволяє оцінити кровообіг у тканинах, якi зшиваються.
До того ж, час операції скорочується, що також позитивно впливає на післяопераційне відновлення пацієнта.
 
Такі пацієнти, як правило, вже на 8-9 день після операції мають добре самопочуття та можуть бути виписані додому для подальшого амбулаторного лікування.

Дану операцію в IRIMI Group виконує професор Молчанов Роберт Миколайович

Молчанов Роберт Николаевич

Молчанов Роберт Миколайович

Лікар-уролог, доктор медичних наук, професор

*  результати лікування індивідуальні та залежать від особливостей організму кожного пацієнта.

Copyright © 2022 IRIMI Group

Scroll Up