Гідронефроз

Звуження сечоводу вродженого чи набутого (у результаті ушкодження, запалення) характеру є нечастим, проте значущим захворюванням сечовивідної системи. Зниження провідності сечоводів призводить до поступового розширення нирки – гідронефрозу, що з часом призводить до її загибелі. Зазвичай, гідронефроз, що пов’язаний зі звуженням сечоводу (або лоханково-сечоводного сегменту) виявляється випадково, за виключенням випадків, пов’язаних з попереднім оперативним втручанням. Основний метод виявлення – УЗД нирок. Додаткові рентгенологічні методи дослідження допомагають встановити локалізацію звуження та тяжкість ураження нирки. Відновлення прохідності сечоводу – це пластична операція, успіх якої досягається завдяки делікатному поводженню зі збереженими тканинами, правильному їх переміщенню та зшиванню. Лапароскопічна технологія із застосуванням флуоресцентної навігації з індоцианіном зеленим (ICG), який є перевагою лапароскопічного комплексу IMAGE1 S™ Rubina™, що дозволяє точно визначити життєздатність тканин, гарантовано видалити рубцеву тканину, проконтролювати якість кровообігу як до, так і після накладання швів. Тривимірне зображення зі збільшенням у поєднанні з можливістю виконувати тонкі дозовані рухи при застосуванні роботичної системи Da Vinci надають можливість накладання ідеальних швів з найтоншого шовного матеріалу. Це забезпечує загоєння з мінімальними можливостями для розвитку повторного рубцювання. Наша медична команда IRIMI Group працює на базі клініки Medical Plaza під керівництвом професора Молчанова Р.М., який має багаторічний досвід у виконанні цього оперативного втручання: з 2002 року – відкритим, з 2012 – лапароскопічним, а з недавнього часу – роботасистованим методом. Даний вид оперативного втручання виконується відносно нечасто у зв’язку з рідкістю подібних захворювань. Тим не менш, подібні дії виконуються у складі таких розповсюджених операцій, як радикальна простатектомія, цистектомія, резекція нирки. Це надає нашим хірургам можливість підтримувати та вдосконалювати свою майстерність і високий рівень якості пластичних операцій на сечовивідних шляхах!

Звуження сечоводу вродженого чи набутого (у результаті ушкодження, запалення) характеру є нечастим, проте значущим захворюванням сечовивідної системи. Зниження провідності сечоводів призводить до поступового розширення нирки – гідронефрозу, що з часом призводить до її загибелі.

Зазвичай, гідронефроз, що пов’язаний зі звуженням сечоводу (або лоханково-сечоводного сегменту) виявляється випадково, за виключенням випадків, пов’язаних з попереднім оперативним втручанням. Основний метод виявлення – УЗД нирок. Додаткові рентгенологічні методи дослідження допомагають встановити локалізацію звуження та тяжкість ураження нирки.

Відновлення прохідності сечоводу – це пластична операція, успіх якої досягається завдяки делікатному поводженню зі збереженими тканинами, правильному їх переміщенню та зшиванню.

Лапароскопічна технологія із застосуванням флуоресцентної навігації з індоцианіном зеленим (ICG), який є перевагою лапароскопічного комплексу IMAGE1 S™ Rubina™, що дозволяє точно визначити життєздатність тканин, гарантовано видалити рубцеву тканину, проконтролювати якість кровообігу як до, так і після накладання швів. Тривимірне зображення зі збільшенням у поєднанні з можливістю виконувати тонкі дозовані рухи при застосуванні роботичної системи Da Vinci надають можливість накладання ідеальних швів з найтоншого шовного матеріалу. Це забезпечує загоєння з мінімальними можливостями для розвитку повторного рубцювання.

Наша медична команда IRIMI Group працює на базі клініки Medical Plaza під керівництвом професора Молчанова Р.М., який має багаторічний досвід у виконанні цього оперативного втручання: з 2002 року – відкритим, з 2012 – лапароскопічним, а з недавнього часу – роботасистованим методом. Даний вид оперативного втручання виконується відносно нечасто у зв’язку з рідкістю подібних захворювань. Тим не менш, подібні дії виконуються у складі таких розповсюджених операцій, як радикальна простатектомія, цистектомія, резекція нирки. Це надає нашим хірургам можливість підтримувати та вдосконалювати свою майстерність і високий рівень якості пластичних операцій на сечовивідних шляхах!

*  результати лікування індивідуальні та залежать від особливостей організму кожного пацієнта.

Copyright © 2022 IRIMI Group

Scroll Up