Аномалия развития яблока

Аномалії розвитку матки.

 
Аномалія розвитку матки – це вроджене відхилення від її нормального розміру, анатомічної форми та пропорцій, причиною яких є порушення розвитку органів жіночої статевої системи під час ембріонального перiоду.
Сьогодні ми розповімо про такі типи аномалій:
 
1.Відсутність матки – «синдром Рокитанського-Кюстнера-Майєра-Хазера» – у жінки з таким синдромом повністю відсутня матка, статеві органи можуть бути розвинені недостатньо. Варіанти цього синдрому можуть бути різними але частіше зустрічається варіант, коли матка вiдсутня та піхва укорочена. При такiй аномалiї у жінки відсутні менструації, самостійна вагітність та виношування вагітностi неможливе, проте жiнка може стати біологічною матір’ю дитини, яку виносить сурогатна матір. Синдром зустрічається досить рідко – 1 із 4500 жінок.
 
2. Гіпоплазія матки – стан, коли матка правильно сформована, але затримується в розвитку. Виділяють рудиментарну, інфантильну та гiпоплазовану матку.
 
3. Аномалії розвитку матки – повне подвоєння матки, подвоєння піхви, дворога матка, однорога матка, внутрішньоматкова перетинка.
Ми хочемо зазначити, що багато жінок з вродженими аномаліями розвитку матки не мають ніяких медичних та репродуктивних проблем і досить часто до вагітності не знають о цій фізіологічній особливості свого організму.
Звісно, такі аномалії можуть стати причиною невиношування вагітності або передчасних пологів, але навіть якщо у жінки діагностується аномалія розвитку, а в анамнезі присутні викидень або безпліддя – хірургічне лікування підвищить шанси на успішну вагітність.
 
Метод оперативного лікування залежить від аномалії розвитку. Так, при внутрішньоматковій перетинці застосовується гістерорезектоскопія з розтином внутрішньоматкової перетинки, а у випадку дворогої матки – у деяких випадках потрібно хірургічне видалення рудиментарного рога.
Якщо Ви стикнулися з подібною проблемою – спеціалісти нашого хірургічного центру охоче допоможуть Вам з її вирішенням.

*  результати лікування індивідуальні та залежать від особливостей організму кожного пацієнта.

Copyright © 2022 IRIMI Group

Scroll Up