Как же выбрать хирургическую клинику?

 5 порад щодо правильного вибору хірургічної клініки

  1. Досвід хірурга. Проведення операції – це комплексний і складний процес, тож тут максимально важливий досвід лікаря та його навички. Щоб операція пройшла успішно, хірург повинен виконувати в середньому 120 операцій на рік. А за весь час своєї роботи – виконати не менш 500 оперативних утручань цього типу. Але найважливіше – у хірурга повинен бути досвід виконання операцій, що набагато більш складні. В IRIMI Group команда хірургів об’єднує професіоналів з великою кількістю проведених, як складних, так і унікальних операцій. Окрім того, ми постійно співпрацюємо з провідними клініками Європи, переймаючи їх досвід і напрацювання. До того ж, ми займаємось навчанням молодих спеціалістів в України та регіоні.
  2. Команда. Злагодженість та спрацьованість в операційній – досить важливий фактор у ході проведення операції та її результаті. Операційні сестри, анестезіологи, хірурги – в IRIMI Group це дійсно командна співпраця та злагодженість, що склалася за роки співпраці. Ми провели разом безліч операцій. Ми розуміємо один одного та говоримо на одній мові.
  3. Обладнання й технології. Незаперечним помічником досвідченого хірурга є сучасне високотехнологічне обладнання, а також сучасні методи ендоскопічної та малоінвазивної хірургії. Наші лікарі збирають такі технології з усього світу. А ще ми – ідеологи багатьох технологічних ініціатив в регіоні.
  4. Протоколи та стандарти. Ми оперуємо за протоколами та стандартами, як загальноприйнятими в Україні, так і за тими, що прийняти всередині клініки. Але при цьому методика виконання Вашої операції залишається унікальною і підбирається індивідуально для Вас. Це дозволяє досягти максимально ефективного результату Вашого лікування зі швидким періодом відновлення та блискавичним косметичним ефектом при максимальному комфорті та якості життя в майбутньому.
  5. Дослідження. Вони виконуються як до операції, так і після неї. До операції повне дослідження хворого дозволяє хірургу дослідити клінічну картину та призначити краще хірургічне лікування. А після нього – оцінити ефективність проведеного хірургічного втручання. Партнером по проведенню досліджень є Багатопрофільний центр Medical Plaza. Але якщо ви пройшли необхідні дослідження в іншому місці – наші хірурги також приймуть такі дослідження у роботу.

 

*  результати лікування індивідуальні та залежать від особливостей організму кожного пацієнта.

Copyright © 2022 IRIMI Group

Scroll Up