Роберт Молчанов оперирует на роботе Da Vinci

Простатектомія з використанням робота Da Vinci допомагає зберегти потенцію і нормальне сечовипускання.

 
Мимовільне підтікання сечі після звичайних операцій з видалення простати, відбувається до 15% пацієнтів. Крім того, існує ризик втрати еректильної функції.
Простатектомія з використанням Da Vinci має переваги перед іншими методиками. Перш за все, робот забезпечує недосяжну іншими методами точність.
 
У порожнині тазу передміхурову залозу оточують судинні і нервові структури. Деякі з них відповідають за процес сечовипускання, інші — за ерекцію. Під час видалення простати, ураженої злоякісним процесом, хірург може уникнути впливу на ці структури, використовуючи артикуляційні можливості робота Da Vinci, високу роздільну здатність камери, а також свій досвід. Рівень контролю за рухом маніпуляторів в поєднанні з високою точністю, дозволяють хірургу зберегти всі анатомічні структури, важливі для процесу сечовипускання і нервово-судинні пучки відповідальні за ерекцію.
Ймовірність нормального утримання сечі відразу після операції становить близько 97%.
Сексуальна функція відновлюється протягом декількох місяців, але в деяких випадках протягом року — залежить від фізичних особливостей пацієнта і розміру пухлини. У чоловіків до 50 років ймовірність зберегти потенцію більше 90 відсотків, до 60 років — 75 відсотків, до 70 років — 57 відсотків, понад 70 років — 25-50 відсотків.
 
В IRIMI Group & Medical Plaza робот-асистовані простатектомії Da Vinci виконує керівник урологічного напрямку хірург-уролог, онкоуролог, професор Молчанов Роберт Миколайович.

*  результаты лечения индивидуальны и зависят от особенностей организма каждого пациента.

Copyright © 2022 IRIMI Group

Scroll Up