Операция при контрактуре Дюпюитрена

Лікування контрактури Дюпюітрена.

 
Контрактура Дюпюітрена — одна з перших хвороб, яка асоціюється з кистьовий хірургією. Цікавим є той факт, що описав контрактуру пальців Барон Гійом Дюпюітрен, який лікував Наполеона від геморою, і був відомою і шанованої людиною у Франції на початку 19 століття.
Що відбувається при цій хворобі? Перероджується долонний апоневроз і загинаються пальці — п’ятий або четвертий. Іноді обидва, рідше перший. І з’являються фіброзні тяжі.
 
Методика лікування тільки хірургічна – відкрита операція. Розсікають долоню, видаляють фіброзний тяж і скорчений палець починає розгинатися. Ця методика дозволяє оцінити весь тяж. При операції звільняється не тільки сухожилля, а нерви.
На жаль, виникають рецидиви. Але хірургічний метод дає до 10 років комфортного життя. Далі операцію можна повторити.
Якщо у пацієнта є протипоказання до хірургічного втручання, то є інший нехірургічний спосіб — висічення тяжа голкою. В цьому випадку рецидив може виникнути через 3 роки. Однак це 3 роки, коли пацієнт можете повноцінно використовувати свій палець.
 
Важливо йти на операцію до хірурга, який має багатий досвід у проведенні такого типу операцій.
У IRIMI Group & Medical Plaza будь-які операції на кисті проводить кандидат медичних наук, кистьовий хірург Кириченко Вадим Юрійович. Автор та соавтор більше 30 наукових робіт та 6 патентів на винаходи. Хірург з багаторічним досвідом.

*  результаты лечения индивидуальны и зависят от особенностей организма каждого пациента.

Copyright © 2022 IRIMI Group

Scroll Up