Хирург-маммолог за работой

Біопсія сторожового лімфовузла – шанс на високу якість життя після хірургічного лікування раку молочної залози.

Злоякісні клітини з первинної пухлини можуть метастазувати по лімфатичним судинам в пахвові лімфатичні вузли. Але на ранніх стадіях хвороби метастази в лімфатичних вузлах відсутні.
 
Наразі, на жаль, існує хірургічна практика, коли під час операції видаляють повністю лімфатичні пахвові вузли не зважаючи, чи визначаються метастази в них на етапі обстеження. І часто виходить так, що у видалених лімфовузлах метастазів немає. Таким чином пацієнтка отримує 30% ризику розвитку лімфостазу через об‘єм операції, у якому не було необхідності!
 
Лімфостаз — це виникнення постійного набряку на руці, так як порушено відтік лімфи.
Технологія біопсії сторожового лімфовузла основана на тому, що відтік лімфи від молочної залози проходить ступінчасто. Спочатку лімфа відходить в перший сторожовий або сигнальний лімфатичний вузол. І тільки потім йде далі. Тобто, якщо в сторожовому лімфовузлі не знайдено метастазів, то видаляти наступні вузли немає потреби. Але розташування його у всіх індивідуальне і знайти його без додаткового обладнання неможливо.
 
В IRIMI Group & Medical Plaza завдяки сучасним технологіям, а саме індоцианіну зеленому та ICG-камері ми можемо побачити цей вузол. Далі його відправляють на термінове гістологічне обстеження, яке виконується прямо під час операції. Якщо лімфовузол «чистий» — то повне видалення лімфовузлів не виконується. Це міжнародний стандарт.
Таким чином ми даємо нашим пацієнткам шанс на подальше нормальне життя.
В нашій клініці біопсію сторожового лімфовузла проводить онкохірург, мамолог, пластичний хірург Перепелиця Катерина Олександрівна та онкохірург Незамай В‘ячеслав Олександрович.

*  результаты лечения индивидуальны и зависят от особенностей организма каждого пациента.

Copyright © 2022 IRIMI Group

Scroll Up